לא עומדים בעומס? משרות הסטודנטים שיתנו לכם גם הזדמנות להנות מהקיץ

לא עומדים בעומס? משרות הסטודנטים שיתנו לכם גם הזדמנות להנות מהקיץ

לא קל להיות סטודנט מצוי. מבחנים, עבודות, שיעורים, הרצאות, ולזה תוסיפו את השילוב הכמעט בלתי אפשרי בין לימודים לעבודה, מה שיוצר חשבון עו"ש שזועק למזומנים. גם כשהקיץ סוף-סוף מגיע, הוא מלווה בתקופת מבחנים ארוכה ומייאשת, ובסופה אנחנו נכנסים לתקופה מייאשת לא פחות – תקופת העבדות, והניסיון להציל את חשבון הבנק שלנו.

אבל לא באנו לבאס, להיפך! אנחנו יודעים מה זה להיות סטודנטים תפרנים, ואנחנו גם מכירים את ההתלבטות הנצחית בין לקחת עוד משמרת בעבודה לבין ללכת למסיבה ההיא שכולם מדברים עליה לבין בכלל ללמוד למבחן. כדי לפתור את הדילמה, סידרנו לכם כמה משרות קיציות לסטודנטים שיכניסו לכם כמה מרשרשים לכיס וגם יעבירו לכם אותו בכיף, עם מקסימום הנאה מהקיץ הישראלי.

רק טיפ שלנו? סומרסבי בסוף המשמרת יעשה פלאים. אתם תודו לנו אחר-כך.


5 משרות סטודנטים מושלמות (ומכניסות) לקיץ

עבודה בבתי מלון

קיץ ובתי מלון הם זוג משמיים, ולכן נדרשים עובדים רבים במהלך תקופה זו – בין אם בצוות הווי ובידור, בין אם כטבחים, פקידי קבלה, מצילים וכדומה. עבודה בבית מלון שיושב מול החוף היא התפאורה הטובה ביותר כדי לעבור את הקיץ הזה בקלילות, עם כסף בכיס וויטמין די בשפע. מה צריך יותר?

מלצרות בחוף

במהלך הסמסטר אנחנו ממלצרים במסעדה הקרובה לדירתנו המתפוררת – אבל למה שבקיץ לא נשדרג את האווירה ועל הדרך נצליח לפחות לעבוד על עצמנו שאנחנו מבלים בחוף? החליפו את המסעדה שליד הבית במסעדה שעל החוף. לא רק שהטיפים הולכים להשתדרג, גם העיניים שלכם יקבלו את הכחול של הים ובסוף כל משמרת תוכלו ליהנות מהשקיעה.


עבודה באוניברסיטה

לפעמים התשובה נמצאת מתחת לאף שלנו. האוניברסיטאות מחפשות סטודנטים לקיץ, שיעבדו בעבודות פקידותיות כאלו או אחרות. זה יכול להיות פתרון מצוין ושילוב הולם בין הלמידה למבחנים לבין הצלה קריטית של חשבון הבנק שלכם, בלי להתרחק יותר מדי מהדירה ומהפאב השכונתי האהוב עליכם.

קייטנות לילדים

יש כמה ברי מזל שנהנים מקירבה לבני אנוש הנמוכים מגובה של מטר ארבעים, ואם אתם נמנים איתם הרי העבודה שלכם ברורה – הקייטנה הקרובה. על הדרך תוכלו להינות מביקור נוסטלגי באחד מפארקי המים וכמובן הטעם הבלתי נשכח של לחמניה עם שוקולד.

כרטיסן בקולנוע

העונה בה כל שוברי הקופות והסרטים הכי חמים בשנה יוצאים לאור המסכים, היא עונת הקיץ הלוהטת. זה הזמן שלכם להיות חלק מהחגיגה וגם להרוויח מזה כסף. אז בואו תהיו חלק ותקרעו כמה כרטיסים בכניסה לאולם הקולנוע, תמכרו קצת פופקורן ושתייה קלה, ומשם היישר אל תוך האולם החשוך והממוזג, וצפו בסרט החדש שיצא. יותר טוב מזה – כנראה שלא תמצאו. צפייה נעימה לכולנו.

אז לא משנה איזו משרה בחרתם – אתם צריכים סומרסבי במקרר.

בין אם אתם הולכים לבלות את הקיץ במלצרות בים או עם ילדים מנוזלים, יש דבר אחד שלא משתנה – אתם צריכים לסיים את היום עם סומרסבי ביד. סומרסבי הוא סיידר תפוחים המכיל 4.5% אלכוהול. מדובר על דרינק פירותי, מתקתק ותוסס, שנחשב למרענן הרשמי של הקיץ הרותח שלנו.

הוא המשקה הזה שאנחנו צריכים אחרי מבחן קשה שאכל לנו את הראש, המאסט שחייב להיות במקרר בחצי שעה הזאת שיש לנו בין הקפיצה לספרייה לבין המשמרת בחוף, ובדיוק מה שנשתה אחרי יום ארוך (מדי) בקייטנה העירונית. הקלילות, הדיוק והרעננות של סומרסבי הופכים אותו למשלב הקלאסי בין הלימודים המייאשים למשרת הקיץ העמוסה.

שפכו לכוס זכוכית, זרקו כמה קוביות קרח ותשכחו מכל היום הקשה שעבר עליכם. עד המשמרת הבאה…

תמונה: Somersbymontenegro instagram