יום לימודים ארוך? הנה 5 דברים שיעזרו לך לסיים את יום הלימודים בכיף

יום לימודים ארוך? הנה 5 דברים שיעזרו לך לסיים את יום הלימודים בכיף

כדי לא לתת ללימודים את הנחת מהידיעה כי הם שברו אתכם, תראו להם שאתם יותר חזקים מהם – וסיימו את יום הלימודים בצחוק, בקלילות ואפילו – השם ישמור – בכיף. איך לעשות את זה? יש לנו 5 דרכים מצוינות.עוד יום ארוך בחזרה מהאוניברסיטה. אתם דוחפים את המפתח לדירת השותפים המלוכלכת, פותחים את המקרר הריק מקופסאות של אמא ונשפכים על הספה כמו נוזל, מרגישים שעוד רגע המוח שלכם עלול להתפוצץ ולהעיף חלקיקי נוסחאות ותיאוריות של קנט על הקירות.
חמש הדרכים הבאות יבטיחו לכם סיום מתוק לכל יום לימודים ארוך:

הראשונה:
נטפליקס אנד צ'יל (תרתי משמע) – לפעמים כל מה שאנחנו רוצים אחרי יום ארוך הוא לקרוס על הספה, להתחיל לסייר בין הסדרות של נטפליקס ולבחור את סדרת הבינג' הבאה שלנו. עדיף לבחור בסדרה קלילה ומצחיקה שלא תאמץ את הראש (די, הוא התאמץ מספיק היום בקורס בסוגיות נבחרות בפסיכולוגיה או בחדו"א להנדסת מכונות). עכשיו תניחו את הראש ותנו לו לנזול מול Big mouth או ברוקלין 99.

השנייה:
דאגו לסומרסבי במקרר – יש דברים שערכם לא יסולא בפז, ואחד מהם הוא ללא ספק התחושה הבאה: אתם חוזרים הביתה מיום לימודים מתיש שטיגן לכם את המוח, פותחים את המקרר ומוציאים בקבוק סומרסבי קר ומפנק שרק חיכה לכם. אתם מוזגים אותו לתוך כוס עם בדיוק(!) שלוש קוביות קרח, נופלים על הספה ומתענגים על הלגימה הראשונה המושלמת. לפעמים נדמה לנו שהתחלנו ללמוד רק כדי לחוות את התחושה המשחררת הזאת בכל ערב.השלישית:
אל תשכחו לבלות – הלימודים עייפו אתכם והדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לקרוס על המיטה וללכת לישון? אז תעשו בדיוק את ההפך! אל תתנו ללימודים להשתלט על החיים שלכם, ותראו להם שאתם פשוט יותר חזקים מהם. אספו כמה חברים חזקים כמוכם, החליפו בגדים, השפריצו קצת בושם, צאו אל הבר הקרוב ושתו משהו קליל שלא יגרום לכם לכאב ראש בבוקר. זכרו: אל תתנו ללימודים לנצח.

הרביעית:
ליבי בפאנג'ויה ואנוכי בספריה – כשההווה מבאס וקשוח, אין ספק שצריך לחשוב על העתיד האופטימי, הפרוע והמוקף במסיבות בריכה: הפאנג'ויה. נצלו את הערבים העייפים לתכנן את סופ"ש הפאנג'ויה עם החבר'ה. בחרו את המסלול האידיאלי, פתחו קבוצה בווטסאפ שלכם ותתחילו לחשוב על כל מה שהולך לקרות בסופ"ש המשוגע הזה. זה בטוח יעזור לכם לסיים את יום הלימודים עם חיוך על הפרצוף ומחשבות על המסיבות המשוגעות שהולכת להיות שם.החמישית:
מצאו אהבה – בלימודים כמו באהבה, כל האמצעים כשרים, ואחרי יום ארוך מול המרצה הקשיש ואותם סטודנטים שכבר נמאס לכם לראות, לגיטימי להתיישב על הספה ולהתחיל לגלול באפליקציות של היכרויות. מי יודע, אולי האהבה מתחבאת מאחורי התמונה של הסטודנטית למדעי המחשב או של הסטודנט למנהל עסקים, שתוביל אתכם לשיחה לתוך הלילה ושכחה מבורכת מהעובדה שאתם צריכים לקום להרצאה באלגברה בשמונה.

ואל תשכחו, רק עוד 1/2/3/4/5 (מחקו את המיותר) שנים זה נגמר!